Warsztaty artystyczne

Prowadzenie: instruktorzy JOKiS, Joanna Rey „Pracownia Artystyczna Splot”

22.08.2019 r., godz. 15.30
namiot JOKiS

Jadą wozy kolorowe
Warsztaty plastyczne dla dzieci

Warsztaty plastyczne, pobudzające wyobraźnię i zdolności manualne zarówno najmłodszych jak i nieco starszych uczestników. Podczas zajęć powstaną prace przestrzenne inspirowane tradycją i historią z wykorzystaniem takich materiałów jak: papier, drewno, tkanina, sznurek. Bedzie jak zawsze twórczo i kolorowo!

Prowadzenie: instruktorzy JOKiS

23.08.2019 r., godz. 15.30
namiot JOKiS

Dokąd jedziesz rycerzyku
Warsztaty kreatywne dla dzieci

W trakcie warsztatów każdy z uczestników będzie mógł wykonać własną zabawkę, drewniany miecz, tarczę, konika na patyku. Działania warsztatowe pobudzą wyobraźnię, kreatywność, estetykę. Będzie to okazja do świetnej zabawy.

Prowadzenie: Danuta Gałuszka

24.08.2019 r., godz. 15.30
namiot JOKiS

Jarmarczne podwórko

Warsztaty wykonywania zabawek z siana

Warsztaty te to wspaniała zabawa jak i miły powrót do natury zarówno dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. To właśnie te warsztaty mogą zafundować uczestnikowi naukę poprzez zabawę, gdyż rozwijają one i odkrywają w uczestnikach zdolności manualne, plastyczne, oraz pobudzają fantazje i wyobraźnię.

Prowadzenie: Galeria natura

25.08.2019 r., godz. 14.00
obok namiotu JOKiS

Kwiatowa niespodzianka
Warsztaty z plecenia wianków

Warsztaty z plecenia dekoracyjnych wianków z kwiatów polnych i ziół. W czasie zajęć uczestnicy nauczą się podstawowych technik wicia wianków z wykorzystaniem żywych kwiatów i własnoręcznie stworzą własne kompozycje zielne. Zapraszamy do wspólnego układania, plecenia i wymiany inspiracji!

Prowadzenie: Joanna Rey „Pracownia Artystyczna Splot”

25.08.2019 r., godz. 14.00
namiot JOKiS

Jarmarkowe cudeńka
Warsztaty dla dzieci z tworzenia biżuterii

Podczas warsztatów dzieci nauczą się wykorzystywać różne materiały i techniki tworzenia biżuterii, od tradycyjnych koralików do kolorowych makaroników 🙂 Własnoręcznie wykonamy bransoletki, korale lub kolczyki.